arapça sözlük
Türkçe  |  العربية  |  English
Sıkça Sorulan Sorular


1. Sözlük Programını nasıl satın alabilirim?

www.arapcasozluk.net ana sayfası üzerinden ya da "Satın Alma İşlemleri" sayfasından giriş yaparak, kredi kartı ödemesi ile Sözlük Programını satın alabilirsiniz.

2. Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödemeyi www.arapcasozluk.net/satin-al.asp adresinden internet üzerinden kredi kartınızla veya Havale / EFT / Posta Çeki seçeneğini işaretleyerek yapabilirsiniz.

3. Sözlük Programını bilgisayarıma nasıl indireceğim?

Sözlük Programını "Satın Alma İşlemleri" bölümünden ödemenizi gerçekleştirdikten sonra 24 saat içerisinde kayıt sırasında kullanmış olduğunuz E-posta adresinize Ürün Anahtarı ve Sözlük Programı indirme linki gönderilecektir. Gönderilen linkten Sözlük Programını bilgisayarınıza indirebileceksiniz.

4. Sözlük Programını tam olarak indirme esnasında bir problem çıkarsa (internet kesintisi, elektrik kesintisi vb.) ne yapmalıyım?

E-posta hesabınıza gönderilen yönlendirme adresinden Sözlük Programını yeniden indirebilirsiniz.

5. Programı kuramıyorum, ne yapmalıyım?

Öncelikle kurulum videosunu izleyin. Tüm anlatılanları eksiksiz olarak uygulamanıza rağmen programı kuramıyorsanız destek@arapcasozluk.net adresine mail atarak yardım isteyebilirsiniz.

6 Programı kullanırken nelere dikkat etmeliyim?

Nasıl kullanılır videosunu izleyin. Anlamadığınız hususları destek@arapcasozluk.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.

7. Ürün Anahtarını kaybettim. Ne yapmalıyım?

Kurulum için E-posta adresinize gönderilen linkten Ürün Anahtarı temin edebilir veya destek@arapcasozluk.net adresine mail atarak sorabilirsiniz.

8. Bilgisayarıma format attım. Programı tekrar kurabilecek miyim?

Evet. İlk kurulumunu yapmış olduğunuz bilgisayara size daha önce verilen Ürün Anahtarı ile Sözlük Programını yeniden kurabilirsiniz. Ürün Anahtarınızı ikinci veya farklı bir bilgisayarda kullanamazsınız.

9. Program bilgisayarımdan yanlışlıkla silinmiş, yeniden kurmak istiyorum. Ne yapmalıyım?

E-posta adresinize gönderilen linkten indirerek yeniden kurabilirsiniz.

10. Sözlük Programını hangi işletim sistemlerinde kullanabilirim?

Sözlük Programı Windows platformu üzerinde çalışır XP/2000/Vista/Win7/Win8 uyumludur

11. Sözlük Programını kaç bilgisayara kurabilirim?

Sözlük Programını sadece bir bilgisayara kurabilirsiniz. İlk aktifleştirdiğiniz bilgisayara format atsanız da Sözlük Programını size verilen ilk Ürün Anahtarı ve Sözlük Programı ile sürekli yeniden kurabilirsiniz.

12. Sözlük Programı Ctrl + Sağ Tıkla özelliği hangi dosya türlerini destekler?

Sözlük Programı menüsünden sözcük/sözcük öbekleri arama haricinde; Sözlük Programı, Office ürünü Word/Exel/Power Point/Not Defteri ve Explorer, Mozilla, Chrom taraycılarılarını da destekler ve bu platforlar üzerinde Ctrl+Sağ Tıkla özelliğini kullanabilirsiniz.

13. Sözlük Programında kelime güncellemesini ne kadar sıklıkla yapmalıyım, neden?

Arapça sözlük programına her gün yeni kelimeler eklenmektedir. Bu nedenle programın kelime kapasitesi sürekli artmaktadır. Yeni eklenmiş en güncel kelimelere ulaşmak için en az haftada bir kere kelime güncellemesi yapmanızı öneririz. Kelime güncellemesini programın sol altında bulunan "ayarlar" menüsündeki "güncellemeleri kontrol et" seçeneğini seçerek yapabilirsiniz.

14. Kelime aramasını nasıl yapacağım

Kelime aramasını iki farklı şekilde yapabilirsiniz:

1. Programın arama kutusuna klavyeniz veya sanal klavye ile aramak istediğiniz kelimeyi yazarak "ara" butonuna tıklayın.

2. crtl+sağ tık kullanarak:
Anlamını bulmak istediğiniz kelimenin üzerine gelin, klavyenizin ctrl tuşuna basılı tutarak mausunuzun sağ düğmesine tıklayın. Kelime aramayla ilgili "Nasıl Kullanacağım" destek videosunu izlemeki için tıklayın.

15. Canlı Sözlük Programında yeni sözcük güncellemesini nasıl yapabilirim?

Yeni kelimeler/terimler, mevcut kelimelerde anlam zenginleşmesi/anlam daralması/ anlam yitirmesi vb. güncellemeler sözlük havuzuna eklenmektedir. En güncel kelimeleri/terimleri/deyimleri Sözlük Programı menüsünden "Ayarlar/Güncellemeleri kontrol et" menüsünden güncelleyebilirsiniz.

- Kelime güncellemesi nasıl yapılır?Bir kere satın alın,
sınırsız kullanın!

Nasıl Satın Alacağım?
Sözlüğü nasıl satın alıp, nasıl kuracağınıza kadar adım adım tüm aşamalar için tıklayın >
Nasıl Kullanacağım?
Sözlüğü nasıl kuracağınızdan, nasıl kullanacağınıza kadar tüm teknik bilgiler için tıklayın >
Güncellemeler

Arapça Sözlük Programı bir Onlinearabic.net ürünüdür.             www.facebook.com/ArapcaTurkceSozluk
Facebook
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | konut kredisi hesaplama | teb bankası | akbank kredi | ihtiyaç kredisi hesaplama | en uygun konut kredisi | garanti kredi | en uygun kredi | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı | kombi servisi | kredi mevduat